201020112012

Naujienos

Studentų atstovai ir užsienio ekspertai aptarinės į studentą orientuotų studijų koncepciją

Š. m. vasario 8 d. Vilniaus universitete vyks projekto „Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemos (ECTS) nacionalinės koncepcijos parengimas: kreditų harmonizavimas ir mokymosi pasiekimais grindžiamų studijų programų metodikos kūrimas ir diegimas“ užsienio ekspertų seminaras studentų atstovams.

Seminaro tikslas – aptarti į studentą orientuotų studijų koncepciją, kuri, kartu su ECTS besiremiančia naujo kredito samprata, diegiama Lietuvoje. Bus keliami klausimai, kaip keičiasi studento vaidmuo tokiose studijose, kaip studentai gali paskatinti studijų sistemos kaitą bei kokia šių pokyčių esama ir galima nauda.

Platesnę programą galima rasti čia.

Užklausa Spausdinti
ECTS blog’o anonsai